Szkoły ponadgimnazjalne i wyższe

On Screen B1-C1
On Screen to nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego, który dzięki zróżnicowanym komponentom może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na kursach językowych oraz uczelniach wyższych.
Matura Prime Time Plus A2-B2
Matura Prime Time Plus to kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza liceów ogólnokształcących, przygotowujących się do egzaminu maturalnego 2015 na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Prime Time B2+
Prime Time B2+ to nowa propozycja wydawnicza przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, takich jak np. FCE i CAE.
Matura Upload 2-3
Matura Upload to seria podręczników przygotowująca do nowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - zwłaszcza techników i szkół zawodowych.
Matura 2015 Repetytorium
Express Publishing Matura Repetytorium. Poziom podstawowy i Poziom rozszerzony to nowe edycje bestsellerowych publikacji dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego w formacie obowiązującym od 2015 r.
Matura 2015 Practice Tests
Matura Practice Tests. Poziom rozszerzony to zbiór testów przeznaczonych dla osób, które przygotowują się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego w formacie obowiązującym od 2015 r.
Skills for Matura
Skills for Matura to seria publikacji przeznaczonych dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Materiały mogą być wykorzystywane zarówno jako uzupełnienie zajęć lekcyjnych, jak i do samodzielnej powtórki przed egzaminem.
Upstream A1+-C1 (1st Edition)
Kurs Upstream został opracowany dla uczących się na ośmiu poziomach: od poziomu beginner do poziomu proficiency. Podręczniki przeznaczone są dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz dla dorosłych.
Upstream B2-C2 (New Edition)
Nowe wydanie serii Upstream B2-C1 uwzględnia zmiany w egzaminach Cambridge ESOL (FCE i CAE) obowiązujące od 2015 roku.
Enterprise 1-4 & Plus
Seria Enterprise 1-4 i Plus pre-intermediate przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz uczestników kursów językowych. Każdy z podręczników Enterprise obejmuje po cztery bloki tematyczne.
Wishes B2.1-B2.2 (New edition)
Podręczniki serii Wishes zostały opracowane z myślą o osobach przygotowujących się do egzaminu FCE w formule obowiązującej od 2015 r., lub do innych egzaminów na podobnym poziomie zaawansowania językowego. 

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij