Gimnazjum

Blaze (niewieloletni)
Blaze to składający się z trzech części kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku gimnazjalnym. Seria charakteryzuje się szerokim wyborem stymulujących tematów oraz ciekawych tekstów ujętych w tematyczne moduły. Kurs został wzbogacony o interaktywne komponenty cyfrowe, w tym bogaty materiał wideo.
Smart Time (wieloletni)
Smart Time to złożony z czterech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 gimnazjum. Podręczniki Smart Time 1-3 zostały dostosowane do wymogów wieloletniego użytku i są przeznaczone dla szkół korzystających z dotacji MEN.
Smart Time (niewieloletni)
Smart Time to składający się z czterech części kurs dla gimnazjum. Podręczniki tzw. niewieloletnie nie zawierają zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Access (wieloletni)
Access to złożony z czterech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 gimnazjum. Podręczniki Access 1-3 zostały dostosowane do wymogów wieloletniego użytku i są przeznaczone dla szkół korzystających z dotacji MEN.
Access (niewieloletni)
Access to czteroczęściowa seria podręczników dla uczniów gimnazjów. Podręczniki tzw. niewieloletnie nie zawierają zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Blockbuster (niewieloletni)
Click On (niewieloletni)
Click On to kurs języka angielskiego dla gimnazjalistów obejmujący naukę na trzech kolejnych stopniach zaawansowania, od poziomu tzw. false beginner do poziomu pre-intermediate.
Upload 1-5 (niewieloletni)
Upload to składający się z pięciu części kurs języka angielskiego dla młodzieży. Seria łączy aktywną naukę języka z bogactwem interesujących tematów prezentowanych w czterech modułach. Cecha charakterystyczną serii jest włączenie zeszytu ćwiczeń do podręcznika, co jest wygodne dla ucznia.
Egzamin gim. Repetytorium
Express Publishing: Egzamin gimnazjalny. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony to publikacja, stworzona z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij