Szkoła podstawowa klasy 4-6

Starland (wieloletni)
Starland to złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Podręczniki Starland 1 i 2 zostały dostosowane do wymogów wieloletniego użytku i są przeznaczone dla szkół korzystających z dotacji na rok szkolny 2016/2017.
Starland (niewieloletni)
Starland to składający się z trzech części kurs dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej. W podręcznikach tzw. niewieloletnich nie wprowadzono zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Fairyland 4-6 (niewieloletni)
Fairyland 4-6 to kontynuacja kursu Fairyland 1-3. Ciekawa tematyka, wesołe dialogi, różnorodne ćwiczenia  językowe, piosenki, sekcje poświęcone wzbogacaniu wiedzy o świecie - to niepodważalne walory serii.
The Incredible 5 Team (niewieloletni)
The Incredible 5 Team to nowa seria podręczników dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Edycja międzynarodowa, przeznaczona dla prywatnych szkół językowych.
Welcome Friends (niewieloletni)
Welcome Friends to seria trzech podręczników dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Przygotowana została w oparciu o popularne podręczniki Welcome 2-3 we współpracy z polskimi autorami oraz z uwzględnieniem sugestii zgłoszonych przez nauczycieli.  
Welcome (niewieloletni)
Podręczniki serii Welcome opracowane zostały dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej.  Materiał językowy wprowadzany jest stopniowo, tak by dzieci mogły go dobrze opanować, rozwijając jednocześnie wszystkie sprawności językowe. 
Sprawdzian 6-klasisty. Repetytorium
Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium to publikacja, która pozwoli powtórzyć materiał z zakresu szkoły podstawowej i pomoże we wszechstronnym rozwijaniu umiejętności mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu.
Sprawdzian 6-klasisty. Ćwiczenia egzaminacyjne
Sprawdzian szóstoklasisty z języka angielskiego. Ćwiczenia egzaminacyjne to składająca się z 3 części seria wydawnicza opracowana w oparciu o zapisy nowej podstawy programowej.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij