Szkoła podstawowa klasy 1-3

Smileys 1-3 (wieloletni)
Smileys to złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Podręczniki Smileys 1-3 zostały dostosowane do wymogów wieloletniego użytku i są przeznaczone dla szkół korzystających z dotacji MEN.
Smileys 1-3 (niewieloletni)
Smileys to złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W podręcznikach tzw. niewieloletnich nie wprowadzono zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Smiles 4 (niewieloletni)
Smiles 4 to kontynuacja kursu Smileys 1-3. Podręcznik Smiles 4 jest dostępny w wersji niewieloletniej.  
Fairyland 1-3 (wieloletni)
Fairyland  to złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Podręczniki Fairyland 1-3 zostały dostosowane do wymogów wieloletniego użytku i są przeznaczone dla szkół korzystających z dotacji MEN.
Fairyland 1-3 (niewieloletni)
Fairyland to innowacyjna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas od 1-3 szkoły podstawowej. W podręcznikach tzw. niewieloletnich nie wprowadzono zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Star Kids (niewieloletni)
Star Kids to nowy kurs dla uczniów klas 1-3. Perfekcyjna metodyka i liczne komponenty - m.in.  oprogramowanie do tablic interaktywnych oraz interaktywne eBooki! 
Fun with English

Fun with English to nowa seria do nauki języka angielskiego dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Może stanowić uzupełnienie każdego kursu na poziomie primary lub materiał wiodący na zajęciach dodatkowych.

Letterfun
Letterfun to innowacyjny podręcznik do nauki alfabetu przeznaczony dla dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie klasy zerowej i uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej. Dzieci poznają kolejne litery alfabetu, ucząc się ich wymowy oraz kojarząc je z wyrazami z podstawowego zakresu słownictwa.
My Alphabet
My Alphabet to zbiór ćwiczeń służących do poznawania alfabetu oraz nauki pisania po angielsku zgodnie z zasadami polskiej kaligrafii.
Reading Stars
Reading Stars to unikalna na polskim rynku wydawniczym publikacja, która ma pomóc uczniom szkoły podstawowej opanować umiejętność czytania w języku angielskim. Jest adresowana szczególnie do dzieci z dysleksja rozwojową.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij