Prywatne szkoły językowe

Happy Hearts (dzieci)
Happy Hearts to złożony z trzech części kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Książka Happy Hearts Starter jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3–4 lat, Happy Hearts 1 – dla dzieci w wieku 4–5 lat, Happy Hearts 2 – dla dzieci w wieku 5–6 lat.
Happy Rhymes (dzieci)
Happy Rhymes to złożony z trzech części kurs dla dzieci rozpoczynających naukę języka angielskiego. Książeczki z serii zawierają tradycyjne rymowanki poprzedzone pięknie zilustrowanymi krótkimi historyjkami, które przybliżają tematykę wierszyków i wprowadzają kluczowe słownictwo.
Smileys (dzieci)
Smileys to złożony z pięciu części kurs języka angielskiego dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej.
Star Kids (dzieci)
Star Kids to nowy kurs dla uczniów klas 1-3. Perfekcyjna metodyka i liczne komponenty - m.in.  oprogramowanie do tablic interaktywnych oraz interaktywne eBooki! 
Fun with English (dzieci)
Fun with English to nowa seria do nauki języka angielskiego dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Może stanowić uzupełnienie każdego kursu na poziomie primary lub materiał wiodący na zajęciach dodatkowych.

 

Fairyland (dzieci)
Fairyland to innowacyjna, składająca się z 6 części seria podręczników przeznaczonych dla uczniów szkoły podstawowej, opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języków obcych.
Starland (dzieci)
Starland to składający się z trzech części kurs dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej. W podręcznikach tzw. niewieloletnich nie wprowadzono zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce.
The Incredible 5 Team (dzieci)
The Incredible 5 Team to nowa seria podręczników dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Edycja międzynarodowa, przeznaczona dla prywatnych szkół językowych.
Right On! (dzieci)
Right On! to nowa, czteropoziomowa seria podręczników do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Kurs jest dostępny wyłącznie w oryginalnej, międzynarodowej edycji, a jego adresatami są prywatne szkoły językowe.
Blaze (młodzież)
Blaze to składający się z trzech części kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku gimnazjalnym. Seria charakteryzuje się szerokim wyborem stymulujących tematów oraz ciekawych tekstów ujętych w tematyczne moduły. Kurs został wzbogacony o interaktywne komponenty cyfrowe, w tym bogaty materiał wideo.
Welcome (dzieci)
Podręczniki serii Welcome opracowane zostały dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej.  Materiał językowy wprowadzany jest stopniowo, tak by dzieci mogły go dobrze opanować, rozwijając jednocześnie wszystkie sprawności językowe. 
Smart Time (młodzież)
Smart Time to składający się z czterech części kurs dla gimnazjum. Podręczniki tzw. niewieloletnie nie zawierają zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Access (młodzież)
Access to czteroczęściowa seria podręczników dla uczniów gimnazjów. Podręczniki tzw. niewieloletnie nie zawierają zmian uniemożliwiających uczniom zapisywanie odpowiedzi w książce. 
Upload (młodzież)
Upload to składający się z pięciu części kurs języka angielskiego dla młodzieży. Seria łączy aktywną naukę języka z bogactwem interesujących tematów prezentowanych w czterech modułach. Cecha charakterystyczną serii jest włączenie zeszytu ćwiczeń do podręcznika, co jest wygodne dla ucznia.
Click On (młodzież)
Click On to kurs języka angielskiego dla gimnazjalistów obejmujący naukę na trzech kolejnych stopniach zaawansowania, od poziomu tzw. false beginner do poziomu pre-intermediate.
Matura Prime Time Plus (młodzież)
Matura Prime Time Plus to kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza liceów ogólnokształcących, przygotowujących się do egzaminu maturalnego 2015 na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Prime Time B2+ (młodzież i dorośli)
Prime Time B2+ to nowa propozycja wydawnicza przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, takich jak np. FCE i CAE.
On Screen (młodzież i dorośli)
On Screen to nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego, który dzięki zróżnicowanym komponentom może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na kursach językowych oraz uczelniach wyższych.
Upstream (młodzież i dorośli)
Kurs Upstream został opracowany dla uczących się na ośmiu poziomach: od poziomu beginner do poziomu proficiency. Podręczniki przeznaczone są dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz dla dorosłych.
Enterprise (młodzież i dorośli)
Seria Enterprise 1-4 i Plus pre-intermediate przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz uczestników kursów językowych. Każdy z podręczników Enterprise obejmuje po cztery bloki tematyczne.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij